You are here:

SeoPilot – sposób na zarabianie – opinie

SeoPilot.pl – zarabianie na stronie, opinieW sieci w ostatnich czasach pisze się wiele na temat narzędzia, systemu jakim jest SeoPilot.pl. Sam też postanowiłem nieco opisać ten temat, przeprowadzić pewne testy i ogólnie skomentować działanie systemu, możliwość zarobku, a także wypłacalność. Serwis rozwija się w bardzo szybkim tempie, a z komentarzy zawartych w sieci możemy wywnioskować, że jest solidny, płaci dobre pieniądze za powierzchnie reklamowe, a dodatkowo jest dobrym systemem dla pozycjonerów.

Tutaj opiszę nieco system SeoPilot.pl od strony wydawcy. Sam dodałem kilkanaście dni temu swój serwis, forum do systemu, jako wydawca. Samo dodanie strony do systemu jest banalnie proste, po czym wystarczy zainstalować poprawnie kod reklamowy, aby był emitowany na wszystkich podstronach – co najważniejsze, do wielu popularnych skryptów (takich jak WordPress, MyBB, IPB, vB itp.) są zawarte gotowe rozwiązania i dokładnie wytłumaczone krok po po kroku co gdzie dodać, aby poprawnie działało. Po zainstalowaniu kodu strona otrzymuje status „Na indeksacji”, oznacza to, że poprawnie dodaliśmy stronę, a teraz roboty Seopilota analizują i indeksują wszystkie podstrony. Zazwyczaj ten status trwa do 24h, podobnie i w moim przypadku było. Dalej witryna otrzymuje kolejno „Sprawdzanie wydajności kodu”, gdzie roboty badają wydajność oraz poprawność kodu, oraz „Na weryfikacji”, co oznacza, że nasza strona jest pod czujnym okiem redaktora/administratora systemu, który ocenia ją wartość. Po tym ostatnim kroku nasz serwis zostanie wyceniony, a po wycenie zostaje nam zatwierdzić lub odrzucić emitowanie reklam i czerpać zyski 🙂

Bardzo ważną zaletą systemu jest to, iż otrzymujemy prognozowany miesięczny zysk, co oznacza dla nas, że niezależnie od tego czy reklamy będą wyświetlane u nas na stronie to i tak dostaniemy pieniądze. Dodatkowym atutem jest to, że system codziennie nalicza nam stawkę, czyli 1/30 miesięcznej stawki. Zakładając, że strona została wyceniona na 300zł miesięcznie to codziennie dostaniemy 10zł. Ważną kwestią są też wypłaty oraz faktury. Na dzień dzisiejszy zleceni wypłaty od nich jest przyjemnością, ponieważ płatność realizowana jest następnego dnia, więc maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych mamy pieniążki na koncie. Minimalna kwota wypłaty to zaledwie 50PLN. Dodatkowo, co jest bardzo ważne w panelu użytkownika mamy możliwość szybkiego generowania rachunków dla systemu, co jest niezwykłym ułatwieniem dla wydawców.

Od strony pozycjonera. Tutaj zbyt dużego doświadczenia nie mam, mam tam jedynie projekt testowy, więc dużo napisać nie mogę. Z tego co wiem to system proponuję stawkę, słowa kluczowe etc., potem my tylko zatwierdzamy stawkę czy słowa oraz czekamy na efekty. Oczywiście, w bardzo prosty sposób możemy modyfikować czy to stawkę czy też słowa kluczowe do pozycjonowania. Ogólnie w sieci można znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy i opinii na temat tegoż systemu, od strony pozycjonera, głośno jest w sieci, że wyniki, efekty pozycjonowania są bardzo dobre 🙂

Program partnerski. System SeoPilot.pl ma również wbudowany program partnerski, dzięki czemu możemy dodatkowo zarobić. Ile możesz zarobić? To proste, zyskujesz 5% od kwoty zysku wydawcy oraz 1% od kwoty wydatków pozycjonera! Czyli, jeżeli zgarniesz dobrego wydawcę, z dobrej jakości stronami, który także używa systemu do pozycjonowania, możesz zgarnąć 6% jego zysków, przy większych kwotach to całkiem sporo! Warto? Myślę, że tak, bo my jak i osoba, która zarejestrowała się z naszego reflinka nic nie traci!

Reasumując, uważam ten system za godny polecenia i myślę, że warto się nim zainteresować jeżeli mamy wartościowe strony i chcemy na nich dorobić.

SeoPilot – sposób na zarabianie – opinie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top